שנה צבע:
60% 70% 80% 90% שנה גודל פונט:
Translates

תרגום נוטריון מעברית לאנגלית

אנגלית היא שפה המדוברת במדינות רבות בעולם, ובמדינות אחרות נחשבת כשפה רשמית שנייה. כמו כן, בארצות רבות אחרות בהן האנגלית אינה נחשבת שפה רשמית, כמו בדרום אמריקה ובמזרח אירופה, עדיין יאושרו מסמכים באנגלית. חשוב לדעת כי במידה ויש צורך להגיש מסמך רשמי מתורגם לאנגלית במדינות אלו, בין אם לגוף ציבורי, ממלכתי או אחר, יש צורך לתרגמו בעזרת נוטריון מוסמך. אישור הנוטריון מעיד על נכונות פרטי המסמך ומונע חשדות בגין היותו לא מדויק או מזויף.

חשיבות של תרגום משפטי במגוון תחומים

תרגום משפטי הוא תחום ייחודי בתרגום שכן הוא כולל הבנה משפטית כללית לצד הבנה של נושאים ספציפיים הקשורים לתחום זה. בניגוד למה שאולי חושבים כשמדברים על תרגום בתחום המשפטי מתכוונים לא רק לתחומים הקשורים לדיונים בבית משפט אלא למגוון רחב כמו: תרגום חוזים, תרגום הסכמים, תרגום של ספרות משפטית: ספרים ומאמרים, תרגום של תעודות שונות כמו תעודות נישואין, גירושין, פטירה, לידה וכדומה. כאן המקום לציין את החשיבות הרבה של שמירת סודיות שכן המתרגם עלול להתברר כחוליה חלשה בשרשרת הטיפול המשפטי ולכן במקרים מסוימים המתרגם מתבקש לחתום על מסמכי סודיות.

חברות תרגום

בהיותנו זקוקים לתרגם מסמך לרוב אנו עוברים סוג של תהליך. תחילה אנו מנסים לתרגם את המסמך בעצמנו באמצעות תוכנות אונליין או תוכנות מובנות. במקביל אנו מנסים להיעזר באנשים שאנו מכירים אשר דוברים וכותבים את שתי שפות המסמך שעתיד להיות מתורגם בצורה רהוטה ומדוקדקת, אך יש פעמים שזה לא מספיק. יש מסמכים הדורשים עין מקצועית של עבודת המתרגם, עבודה אותה לא כל אחד ואחת מאתנו יכולים לעשות בעצמם.

כל מה שצריך לדעת על שירותי תרגום מקצועי

תרגום מקצועי הינו שירות המוצע לכם על ידי חברות תרגום ו/או אנשי תרגום (מתרגמים) המתמחים במתן שירותי תרגום בתחומים שונים, לרבות, תרגום מסמכים לצרכים משפטיים, תרגום תכנים אקדמיים, תרגום תכנים שיווקים, תרגום מפרטים טכניים וכדומה.
תרגום מקצועי הינו שירות המיועד לצרכי תרגומם של טקסטים, מסמכים ותכנים משפת המקור לשפת התרגום הנדרשת, כאשר הליך העבודה מורכב ממספר שלבים מקצועיים הכוללים:

הקלדת טקסטים לכל מטרה

זקוקים לשירותי הקלדה לכל מטרה? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות שירותי הקלדה מקצועיים המאפשרים לכם ליהנות מהפתרון האופטימאלי ביותר לכל מטרת הקלדה נדרשת.

שירותי הקלדה מקצועיים- מה זה בכלל?

הקלדה מקצועית הינו שירות המיועד לצורך הקלדת טקסטים לכל מטרה נדרשת. שירות זה מוצע לכם על ידי חברות העוסקות ומתמחות בנושא, כאשר בחלק גדול מהמקרים, שירותי ההקלדה נלווים לשירותי תוכן נוספים כגון: שירותי תרגום של טקסטים ומסמכים משפת המקור לכל שפת תרגום נדרשות, שירותי כתיבת תוכן לצרכים עסקיים, שירותי עריכת טקסטים וכדומה.

שירותי הקלדה מקצועיים- למי הם מיועדים?

שירותי תרגום לסטודנטים


תרגום מקצועי הינו שירות המיועד למגוון רחב של מטרות שונות וקהלי יעד שונים. אחד משירותי התרגום הנפוצים ביותר בישראל הינו שירות לתרגום תכנים אקדמיים כגון: מאמרים, הרצאות, ספרי לימוד, מבחנים וכדומה. שירות זה מיועד בעיקר לאנשי אקדמיה וסטודנטים והוא מהווה חלק בלתי נפרד ממסלולי הלימוד בהן הסטודנטים נדרשים להיחשף לתכני לימוד אותן ניתן למצוא אך ורק בשפה זרה.