כתיבת תוכן

כתיבת תוכן
האתר שלך מופיע במקום השלישי בגוגל? זה לא חלום! אלא מציאות שנבנתה תוך כדי שילוב של אסטרטגיית קידום וכתיבת תוכן נכונה.

כתיבת תוכן יצירתי
 היא אחת הדרכים המרכזיות והיעילות ביותר על מנת לקדם אתר, רעיון או מוצר כלשהו. כתיבת תוכן מקצועית ומקדמת אינה עניין של מה בכך והיא מצריכה מחשבה ואסטרטגיית כתיבה שונה.

טרנסלייטס מעסיקה קופירייטרים מנוסים, מקצועיים והכי חשוב יצירתיים, המשלבים בכתיבתם ידע בקידום אתרים וזאת על מנת לקדם תכנים מסוגים שונים ולשווק אתכם בצורה הטובה ביותר.

קידום אתר
כל אחד מאיתנו היה רוצה שהעסק שלו יופיע בעמוד הראשון במנועי החיפוש השונים. על מנת להגיע לתוצאה הרצויה חשוב להשתמש באנשי המקצוע הנכונים. ממש כמו שכאשר נסתמת לכם הצנרת אתם קוראים לאינסטלאטור כך גם בכתיבת תוכן לקידום אתרים על מנת שהקידום יהיה אפקטיבי ככל הניתן רצוי להשתמש באנשי המקצוע היעודיים לכך.

כתיבת תוכן
 לקידום אתרים היא אחת המשימות המאתגרות העומדת בפני כל קופירייטר. השילוב בין מימוש הכתיבה היצירתית שתהיה נעימה לגולש מחד והצורך בכתיבה מדויקת ומכוונת מטרה מאידך יוצר קונפליקט שאיתו מתמודדים הקופירייטרים שלנו מידי יום ביומו.

חשוב לזכור, כאשר הגולש הממוצע ייכנס לקרוא את הכתבה שכתב אחד הכותבים שלנו, הוא לא יבחין שהכתבה היא למעשה כתבה מוזמנת ושבעצם כל התוכן שלה הוא תוכן שיווקי בלבד הנועד לקדם אתר מסוים.

התוכן השיווקי "הנשתל" בכתבה צריך להיעשות בלוליינות טקסטואלית שלא כל כותב מסוגל להגיע אליו. בטרנסלייטס אנחנו בוררים בקפידה את הכותבים המועסקים על ידינו ואת התוצאה נשמח להראות לכם.