אודות

אודות אתר טרנסלייטס או בעברית תרגומים, הוקם למעשה על מנת לספק לכם שורה רחבה של שירותי תוכן. שירות התוכן הראשון אותו אנחנו מספקים הוא תרגום. בעזרת תוכנת התרגום של גוגל טרנסלייטס תוכלו ליהנות מתרגומו של כל מסמך בחינם ובצורה חופשית.

אם אתם לא מסתפקים בתרגום של גוגל טרנסלייטס ורוצים תרגום מקצועי ומדויק יותר, צוות המתרגמים המוכשר שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל שעה וכל זמן שתזדקקו לו.

אתר התרגומים שלנו מספק גם עזרים חינמיים לתרגום כמעט כל דבר: מילונים בשימוש חופשי משפות שונות, תוכנת התרגום של גוגל טרנסלייט המאפשרת תרגום מסמכים שלמים, ממיר יחידות מק"ג לפאונד, ק"מ למייל, מחשבונים ועוד.

מחפשים כותבי תוכן מוכשרים שיקדמו את האתר, המוצר או העסק שלכם?
 שירות התוכן השני אותו אנחנו מספקים באתר טרנסלייטס הוא כתיבת תוכן לקידום אתרים באינטרנט. בטרנסלייטס נמצאת חבורה מוכשרת של קופירייטרים שיקדמו אתכם בצורה אורגנית במנועי החיפוש ברשת, בפרינט ובדפוס הכתוב. כמו כן טרנסלייטס מספקת גם שירותי הקלדה ולמעשה כל דבר הקשור למילה הכתובה ומצריך פיתרון.

אתר "תרגומים" יעמיד לרשותכם את הכותבים המוכשרים והיצירתיים ביותר שיש ואתם מנגד תספקו לנו את העבודה, נשמע הוגן לא? אצלנו נמצאים קופירייטרים אבודים ועובדים שמחכים להסתער על כל פיסת נייר או דף אינטרנט ריק כדי למלא אותם במילים ואותיות שיניבו לכם הצלחה ברשת האינטרנט ובדפוס הכתוב.

היום, בעידן בו כל אחד יכול לפתוח בלוג ולכתוב מה שבא לו, נדמה כאילו יש קצת זילות במקצוע הכתיבה. כתיבה היא מקצוע לכל דבר ועניין. כתיבת תוכן לקידום אתרים באינטרנט, מצריכה מצד הכותב ורסטיליות ווירטואוזיות. ממש כמו לוליין בקרקס, עליו לשמור על שיווי משקל בין הדחף והתשוקה להיות יצירתי ולכתוב תוכן מעניין ובין הצורך בכתיבה מדויקת על מנת שמנועי החיפוש יקראו אותו ביתר קלות.

עבורכם,קהל הסטודנטים הרחב, אנחנו מציעים מגוון של שירותי כתיבה כמו: תרגום טקסטים, תרגום מקצועי, כתיבת עבודות, הקלדות וכו'. בשירותי התרגומים שלנו תמצאו אוזן קשבת ומגוון שירותים מיוחדים לסטודנטים מתך הבנה לצרכים ולדרישות הסטודנטיאליות שלכם.